ADIYAMAN’DA NELER OLUYOR?

DEVA Partisi Adıyaman İl Başkanı Uğur Dündar Yazdı.

ADIYAMAN’DA NELER OLUYOR?
Bu içerik 524 kez okundu.

"Türkiye ve Adıyaman gündeminde iktidar ve ana muhalefet arasında yersiz, gereksiz, anlamsız ve danışıklı bir dövüş başlatıldığını üzülerek görüyoruz. Şehrimizin iktidar vekili çıkıp muhalefet parti vekiline “her şeyi kendine mal etme” diyor, muhalefet vekili ise iktidar temsilcisine dönüp “sayemde vekil olduğunuzu hatırladınız” şeklinde cevap veriyor.

Sonra sosyal medyada bir kısım hesaplar çıkıp İktidar partisinin vekilini "YEDİRMEYİZ" naraları atıyor, diğer bir kısım çıkıp muhalefet vekilinin yanındayız diye destek beyanında bulunuyor.

Biz DEVA PARTİSİ ADIYAMAN İl Teşkilatı olarak her iki vekilimizi de kimseye YEDİRMEYİZ!

Tavsiyemiz bu memleketin asıl ve gerçek gündemine yoğunlaşmaları işsizliği, yoksulluğu ve fakirliği nasıl çözebileceklerine dair omuz omuza vermelerini bekliyoruz. Bizden faydalanmak isterlerse önerilerimizi ve çalışmalarımızı kendilerine sunacağımızı da belirtiyoruz.

Suni gündemleri, yapay tartışmaları bir kenara bırakalım binlerce işsiz vatandaşımıza, her gün zarar eden esnafımıza, mutsuz memura, bir daha ziraat yapmayacağım diyen çiftçiye, tüm hayvanlarımız satılıktır bu işi bırakıyorum diyen besiciye çare olalım."

DEVA PARTİSİ - Uğur Dündar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Almanya ekonomisinin büyümesinde BioNTech'in payı
Almanya ekonomisinin büyümesinde BioNTech'in payı
AYDIN: “HDP/PKK İLİŞKİSİNİN NET BİR FOTOĞRAFIDIR”
AYDIN: “HDP/PKK İLİŞKİSİNİN NET BİR FOTOĞRAFIDIR”