Buluş'un Anneler Günü mesajı

CHP Adıyaman Merkez ilçe Başkanı Hüseyin Buluş, Anneler Günü nedeniyle mesaj yayımladı.

Buluş'un Anneler Günü mesajı
Bu içerik 171 kez okundu.
Advert

Başkan Buluş mesajında, annelerin; dünyadaki koşulsuz sevginin kaynağı, hayatı anlamlı kılan en değerli varlığımız olduğunu kaydetti.

"Doğduğumuz andan itibaren bizleri sevgi, şefkat ve ilgiyle büyüten annelerimiz; koruyucumuz olduğu kadar ilk öğretmenlerimizdir" diyen Buluş, şu ifadelere yer verdi:

"Bizleri hayatımızda karşılaşabileceğimiz tüm kötülüklerden korumaya çalışırken,  sevgi, merhamet, hoşgörü gibi toplumları ayakta tutan temel insani değerlerimizin oluşmasında da büyük rolleri bulunmaktadır. Cumhuriyet Halk Partisi olarak, Türkiye'yi yeniden cumhuriyetin ve demokrasinin ışığıyla yükseltmek için yola çıkmışken biliyoruz ki; anneler ile birlikte bu mücadeleyi verecek, kadınlarımız ve annelerimizin özlediği Türkiye'ye birlikte kavuşacağız.

Başta şehit ve gazi anneleri olmak üzere, bütün annelerin ve anne adaylarının ayrıca annelik üstün vasıflarını taşıyan bütün kadınların, Anneler Gününü kutluyor, fedakar emekleri ile bizleri bugünlere ulaştıran ve geleceğe umutla bakmamızı sağlayan tüm annelere sevgi, saygı ve şükranlarımı sunuyorum."

Hüseyin Buluş CHP Adıyaman
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
TEKNOFEST’TE SANKO OKULLARI FLAMASI DALGALANDI
TEKNOFEST’TE SANKO OKULLARI FLAMASI DALGALANDI
TEKNOFEST 2021’DE EN ÇEVRECİ PROJELER ÖDÜLLENDİRİLDİ
TEKNOFEST 2021’DE EN ÇEVRECİ PROJELER ÖDÜLLENDİRİLDİ