FEHMİ ÇELİK’İN 10-16 MAYIS ENGELLİLER HAFTASI MESAJI

ADIYAMAN AİLE VE SOSYAL HİZMETLER İL MÜDÜRÜ FEHMİ ÇELİK’İN 10-16 MAYIS ENGELLİLER HAFTASI MESAJI

FEHMİ ÇELİK’İN 10-16 MAYIS ENGELLİLER HAFTASI MESAJI
Bu içerik 414 kez okundu.

Adıyaman Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Fehmi ÇELİK 10-16 Mayıs Engelliler Haftası münasebetiyle bir mesaj yayımladı.

İl Müdürü Çelik mesajında “Unutulmamalıdır ki; Hayata engelli başlamak veya devam etmek bir tercih değil, bir sonuçtur. Engellilerimiz bizim için sadece belirli gün ve haftalarda değil, her gün hatırlanması ve şartlarının iyileştirilmesi gereken toplumumuzun önemli bir parçası olmuştur. Şükürler olsun ki engelli vatandaşlarımızı önemseyen resmi bir anlayışımız, bir devletimiz, bir hükümetimiz, insanı yaşat ki devlet yaşasın düsturuyla sürdürülen bir yönetim anlayışımız var. Allah’a şükürler olsun ki insanların birbirine üstünlüğünün ancak takva noktasında olabileceğini bildiren ve bütün insanların eşit olduğunu her fırsatta dile getiren, bir dini inanca sahibiz.

Bakanlığımızın belirlemiş olduğu hedeflere ulaşmak ve engelleri ortadan kaldırabilmek için İl Müdürlüğü olarak erişilebilirlik hizmetleri başta olmak üzere birçok konuda hızlı ve yoğun çalışmalar yürütmeye devam ediyoruz. Umut ediyoruz ki yarınlar engelli vatandaşlarımız için daha güzel olacaktır.

Bu vesile ile Engelliler Haftasının engelli vatandaşlarımız için hayırlara vesile olmasını diliyor tüm engelli vatandaşlarımızı ve ailelerini sevgiyle ve saygıyla selamlıyorum.

FEHMİ ÇELİK
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Almanya ekonomisinin büyümesinde BioNTech'in payı
Almanya ekonomisinin büyümesinde BioNTech'in payı
AYDIN: “HDP/PKK İLİŞKİSİNİN NET BİR FOTOĞRAFIDIR”
AYDIN: “HDP/PKK İLİŞKİSİNİN NET BİR FOTOĞRAFIDIR”