ÇELİK’İN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

ADIYAMAN AİLE VE SOSYAL HİZMETLER İL MÜDÜRÜ FEHMİ ÇELİK’İN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

ÇELİK’İN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI
Bu içerik 344 kez okundu.

Adıyaman Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Fehmi ÇELİK Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

İl Müdürü Fehmi Çelik mesajında;

“Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu ebedi azaptan kurtuluş olan Mübarek Ramazan-ı şerifin ardından, bir Ramazan Bayramına daha kavuşmanın tatlı heyecan ve mutluluğu içerisindeyiz. Rabbim tuttuğumuz oruçlarımızı, dua ve ibadetlerimizi kabul buyursun.

Dünyada ve ülkemizde etkisini sürdüren Koronavirüs salgını sebebi ile bu bayram da biraz daha farklı olacak. Manevi ve Milli Kültürümüzün önemli özelliği olan büyüklerimizin ellerini öpemeyeceğiz. Küçüklerimizi kucaklayamayacak, hısım, akraba ve dostlarımızı ziyaret edemeyeceğiz. Biz de, göz göremezse gönül sever düsturunca, sevdiklerimizle gönülden bayramlaşacağız ve sevdiklerimizi görüntülü arayıp yüzlerimizdeki tebessümü görmekle yetineceğiz. Ancak, her ne şartta olursa olsun, tüm bayramlar gibi, bu bayramı da sevince dönüştüreceğiz; bayram sevincini ve neşesini çoğaltacağız, paylaşacağız İnşallah. Evlerimizden de olsa birliğimizin ve dirliğimizin sembollerinden biri olan Ramazan Bayramıyla, millet olarak tarihimizden, kültürümüzden, medeniyetimizden aldığımız güç ve sorumlulukla, sevgimizi, muhabbetimizi daha da büyütüp pekiştireceğiz.

Bu mübarek günlerde başta İsrail terör devletinin terör eylemleri altında bulunan kardeşlerimiz olmak üzere dünyanın birçok yerinde zulüm altında bulunan kardeşlerimiz için Rabbimden onları biran önce kurtarmasını niyaz ediyor, bu duygu ve düşüncelerle tüm İslam Âleminin ve Aziz Milletimizin Ramazan Bayramını tebrik ediyorum.” Dedi.

FEHMİ ÇELİK ADIYAMAN AİLE VE SOSYAL HİZMETLER İL MÜDÜRLÜĞÜ
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Meteoroloji uyardı yetkililer uyudu…!
Meteoroloji uyardı yetkililer uyudu…!
İL GENEL MECLİSİ BAŞKANI MEHMET CAN ERDOĞAN 2021 YILI İL ÖZEL İDARESİNİN ÇALIŞMALARINI DEĞERLENDİRDİ
İL GENEL MECLİSİ BAŞKANI MEHMET CAN ERDOĞAN 2021 YILI İL ÖZEL İDARESİNİN ÇALIŞMALARINI DEĞERLENDİRDİ