VALİ ÇUHADAR VE İL PROTOKOLÜ, JANDARMA VE EMNİYET PERSONELİ İLE KORUMA ALTINDAKİ ÇOCUKLARLA BAYRAMLAŞTI

Adıyaman Valisi Mahmut Çuhadar ve İl Protokolü, Kovid-19 salgını kapsamında alınan tedbirler ve yurt genelinde uygulanan sokağa çıkma kısıtlaması dolayısıyla Ramazan Bayramı kutlama töreninin yapılmadığı Adıyaman’da görevi başındaki Jandarma ve Emniyet pe

VALİ ÇUHADAR VE İL PROTOKOLÜ, JANDARMA VE EMNİYET PERSONELİ İLE KORUMA ALTINDAKİ ÇOCUKLARLA BAYRAMLAŞTI
Bu içerik 230 kez okundu.

Gerçekleşen ziyaretlere Vali Mahmut Çuhadar’ın yanı sıra AK Parti Merkez Disiplin Kurulu Başkanı ve Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın, Belediye Başkan Yardımcısı Mithat Töken, İl Emniyet Müdürü İbrahim Ergüder, İl Jandarma Komutanı Albay Bilgihan Yeşilyurt, AK Parti İl Başkanı Mehmet Dağtekin ve beraberindekiler katıldı. 

İlk ziyaretini İl Jandarma Komutanlığına gerçekleştiren Vali Mahmut Çuhadar ve protokol üyeleri, burada Jandarma personeli ve vatani görevini yapan askerlerle sohbet ederek bayramını kutladı. 

Ardından Polis evine geçen Vali Çuhadar ve beraberindeki heyet, Emniyet personeli ile bayramlaştı.

Vali Çuhadar, bayramını kutladığı Jandarma ve Emniyet personeline kentin asayiş ve huzurunun sağlanmasının yanı sıra tüm dünyayla birlikte ülkemizi de etkisi altına alan koronavirüs pandemisi tedbirleri kapsamında yaptıkları fedakârca çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

Nüfusun yoğun yaşandığı kentte polisin, kırsalda da jandarmanın büyük bir özveri ve fedakârlıkla çok yoğun mesai harcadığını dile getiren Vali Çuhadar, “Bayram günlerinde herkes ailesi ile birlikte bayram kutlarken, sizler görevinizin başında yine milletimizin hizmetinde ve emrinde oldunuz. Bu vesileyle bir kez daha bu şehrin Valisi olarak bu şehre yapmış olduğunuz hizmetler vesilesiyle çok teşekkür ediyorum. Allah sizleri korusun, kollasın, muhafaza etsin. Ailenizin ve sevdiklerinizin mübarek Ramazan Bayramını kutluyorum” dedi.

Vali Mahmut Çuhadar Başkanlığındaki heyet, son olarak Safvan Çocuk Evleri Sitesinde kalan devletin koruması altındaki çocukları ziyaret ederek bayramını kutladı. Buradaki ziyarete Vali Mahmut Çuhadar’ın eşi Serinay Çuhadar, İl Emniyet Müdürü İbrahim Ergüder’in eşi şule Ergüder’de katıldı. Burada çocuklar tarafından çiçeklerle karşılanan protokol üyeleri, çocuklara yakın ilgi göstererek sohbet edip bayramını kutladı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Meteoroloji uyardı yetkililer uyudu…!
Meteoroloji uyardı yetkililer uyudu…!
İL GENEL MECLİSİ BAŞKANI MEHMET CAN ERDOĞAN 2021 YILI İL ÖZEL İDARESİNİN ÇALIŞMALARINI DEĞERLENDİRDİ
İL GENEL MECLİSİ BAŞKANI MEHMET CAN ERDOĞAN 2021 YILI İL ÖZEL İDARESİNİN ÇALIŞMALARINI DEĞERLENDİRDİ