AGC Omurgalı Duruşuyla Yola Devam Ediyor

AGC Başkanı Zeki DİŞKAYA yaptığı açıklamada aşağıdaki ifadelere yer verdi:

AGC Omurgalı Duruşuyla Yola Devam Ediyor
Bu içerik 234 kez okundu.

1995 yılında kurulan Adıyaman’ımızın köklü kurumu olan AGC bünyesinde Adıyaman, Besni, Kahta’da 5 günlük, 5 haftalık ve aylık gazete ile il merkezinde 6 radyo Gölbaşı’nda 1 radyo ila 14 adet vergi kaydı olan resmi internet sitesi ile 3 adet kaydı olmayan olmak üzere 17 internet gazetemiz mevcuttur. İlaveten ajans ve temsilcilikleri ile kocaman bir camiayız. Toplam üye sayımız 74’tür.

Üye kayıt listemizi ve cemiyete kayıtlı kurumlar listesinin bilinmesi açısından bütün kurum kuruluşlara ulaştırılmıştır.

Ticari mantıkla olaylara bakmayan, tehdide geçit vermeyen, şantaja yüz vermeyen ilimizin ali menfaatleri için uğraşan milli ve manevi duruşla omurgalı habercilik yapan basın meslek ve ilkelerine uyan ezilmektense kırılırız mantığıyla işini yapan arkadaşlarıma başarılar dilerim. Onun bunun kumandasından veya durmadan birini savunan bir yaklaşımda olmayan hakka hak, batıla batıl diyen, doğruya doğru diyen, yanlışa yanlış diyebilen, göbeğinden tek bağı vatan bağı, millet bağı, devlet bağı olan cemiyetimiz birçok ilke imza atmaya devam edecektir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Zeki DİŞKAYA AGC
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Almanya ekonomisinin büyümesinde BioNTech'in payı
Almanya ekonomisinin büyümesinde BioNTech'in payı
AYDIN: “HDP/PKK İLİŞKİSİNİN NET BİR FOTOĞRAFIDIR”
AYDIN: “HDP/PKK İLİŞKİSİNİN NET BİR FOTOĞRAFIDIR”