Başkan Dağtekin Parti Binasında Vatandaşlarla Buluştu

“Adıyaman’ımızın En Değerlisi Vatandaşlarımızdır”

Başkan Dağtekin Parti Binasında Vatandaşlarla Buluştu
Bu içerik 234 kez okundu.

          AK Parti İl Başkanı Mehmet Dağtekin parti binasında vatandaşlarla bir araya gelerek öneri, talep ve şikâyetlerini dinleyerek “AK Parti İl Başkanlığımızın böylesi güzel bir birlikteliğe ev sahipliği yapması, bu buluşma sonrası problemlere çözüm bulması süreci inşallah hep aynı titizlikle devam edecek” dedi.

         Vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan Başkan Dağtekin partiye gelen her bir vatandaşla tek tek ilgilenerek sorunlarını dinledi.  Dağtekin halk günlerini,  kendilerinin gönül buluşmaları olarak nitelendirdiklerini belirterek  “Pandemiden dolayı halk günlerimizde bir esneme söz konusuydu. Ancak normalleşme takvimi ile birlikte vatandaşlarımızla gönül muhabbetlerimize kaldığımız yerden devam ediyoruz.  AK Parti'nin asıl gücü, yılın 365 günü, günün 24 saati Hakk'ın rızasını kazanmak ve halka hizmet etmek için çalışan bir yapıya sahip bulunmasıdır. Sayın Cumhurbaşkanımızın da ifade ettiği gibi; teknoloji ne kadar gelişirse gelişsin, siyasetin özü insan insana, yüz yüze, kalp kalbe iletişim olarak kalmayı sürdürecektir. Elbette bu çağın imkanlarını sonuna kadar ve en etkili şekilde kullanacağız ama bu asla siyaset yöntemimizin temel ilkesini oluşturan yüz yüze iletişimi koparma pahasına olmayacaktır. Parti binamızda misafir ettiğimiz kıymetli vatandaşlarımızla bir araya gelerek tüm konularda detaylı şekilde görüşüyoruz. Talepleri not ediyor, ilgili makamlara en hızlı şekilde iletiyoruz. Bizim için gönülden gönüle bir yol görevi gören bu buluşmalarımızı yaşamaya ve yaşatmaya devam edeceğiz inşallah” dedi.

           AK Parti İl Teşkilatı ve AK kadrolarlar ile birlikte Adıyaman’ın her alanda gelişmiş kentler seviyesine çıkarmak için gece gündüz çalıştıklarını kaydeden AK Parti Adıyaman İl Başkanı Mehmet Dağtekin  “İl Başkanlığımızda gerçekleştirdiğimiz vatandaşlarımızla buluşmamızda, hemşerilerimizin ilgisi ve içtenliği her zaman olduğu gibi bizleri mutlu ediyor. Kendilerinden gelen talep ve sorunları kaydediyoruz. Bu doğrultuda çalışmalarımızı hızlı bir şekilde başlatarak sonuçlandırma gayretinde oluyoruz”  ifadelerini kullandı.

             AK Parti teşkilatları olarak şehirde ulaşmadık ve gönlünü kazanmadık kimse bırakmamakla mükellef olduklarını belirten Dağtekin hem saha çalışmalarımızda hem de il binamızda ağırladığımız hemşerilerimizin birçok problemini çözdük, çözmeye devam ediyoruz.  AK Parti siyasetinde önce insan ve insanı merkeze alan bir siyasi anlayış vardır. Dolayısıyla Adıyaman’ımızın en değerlisi vatandaşlarımızdır. Allah’ın izniyle vatandaşlarımızın bu sevgisi olduk sürece bizler de Adıyaman’ımızı sevgiyle büyütmeye ve geliştirmeye devam edeceğiz” diye konuştu.

AK Parti İl Başkanı Mehmet Dağtekin
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALPTEKİN’DEN VEKİLLERE ZİYARET
ALPTEKİN’DEN VEKİLLERE ZİYARET
Bozkurt, Adıyaman’ın İl Oluşunun 67. Yıl Dönümünü Kutladı
Bozkurt, Adıyaman’ın İl Oluşunun 67. Yıl Dönümünü Kutladı