MİLLETVEKİLİ YAKUP TAŞ BESNİ ESNAFINI ZİYARET ETTİ.

AK Parti Adıyaman Milletvekili Yakup Taş, Besni ilçesinde esnaf ziyareti yaptı.

MİLLETVEKİLİ YAKUP TAŞ BESNİ ESNAFINI ZİYARET ETTİ.
Bu içerik 161 kez okundu.

Besni ilçesinde esnaflarla buluşan Milletvekili Yakup Taş, esnaf ve vatandaşların taleplerini dinledi.
         Dünyayı etkisi altına alan korona virüs salgını nedeniyle zor bir dönemden geçildiğini hatırlatan Taş, “Devlet, millet el ele vererek inşallah bu zor günleri atlatacağız. Pandemi sürecinden olumsuz etkilenen vatandaşlarımız, esnaflarımız oldu. Ancak devletimiz tüm imkanlarını seferber ederek, bu zor zamanlarda hem vatandaşlarımızın hem de iş dünyamızın yanında olduğunu göstermiştir. Devlet millet içindir anlayışı ile hareket ediyoruz. Önümüzdeki süreçte de vatandaşımızın, esnafımızın, çiftçimizin ve tüccarımızın yanında olmaya ve destek vermeye devam edeceğiz. Millet olarak inşallah bu salgının üstesinden geleceğiz, ekonomimizi ve üretimimizi daha da güçlendireceğiz” dedi.
         Son günlerde günlük bir milyonu aşan aşı ile birlikte, ülkemizin eylül ekim gibi bağışıklık kazanılacağını beklediklerini belirten Taş, bu süreçte maske, mesafe ve hijyen kurallarına uyulmasının da süreci hızlandıracağını sözlerine ekledi.
         Milletvekili Taş’a, ziyaretlerde Besni belediye Başkanı Eyyüp Mehmet Emre, Ak parti besni İlçe Başkanı, İsmail Sümer, İl Genel Meclisi üyeleri, Aydın Arslan, Ramazan Durmuş, İl Yönetim kurulu üyeleri, Midrap Taş, Hicri Alkan, Gençlik Kolları Başkanı ve İlçe yönetim kurulu üyeleri eşlik etti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALPTEKİN’DEN VEKİLLERE ZİYARET
ALPTEKİN’DEN VEKİLLERE ZİYARET
Bozkurt, Adıyaman’ın İl Oluşunun 67. Yıl Dönümünü Kutladı
Bozkurt, Adıyaman’ın İl Oluşunun 67. Yıl Dönümünü Kutladı