DEMİR YUMRUKLARDAN 1 ALTIN 1 BRONZ MADALYA

Şırnak ilinde 1 – 7 Temmuz tarihleri arasında yapılan Türkiye Ferdi Büyükler ve Gençler Kick Boks şampiyonasında 91 kg da İbrahim Karakuş Türkiye Şampiyonu, 74 kğ da Seyda Emirhan Doğunç Türkiye 3. oldu.

DEMİR YUMRUKLARDAN 1 ALTIN 1 BRONZ MADALYA
Bu içerik 157 kez okundu.

Türkiye genelinde 60 ilden 1500 sporcunun katıldığı Türkiye Ferdi Kick Boks Şampiyonası sonrasında büyük başarılar elde eden şampiyon sporcularımız Gençlik ve Spor İl Müdürü Fikret Keleş’i ziyaret etti.

İl Müdürü Fikret Keleş,  Şampiyon sporcuları tebrik ederek şöyle konuştu; ”Hiç bir başarı tesadüf değildir. Bu başarıların arkasında inanç, azim ve disiplinli bir çalışma olduğu sürece yeni başarılar gelmeye devam edecektir.

Kick Boks sporcumuz İbrahim Karakuş ve Seyda Emirhan Doğunç katıldıkları şampiyonada önemli bir başarı sağlamış sporcularımızdan birisidir. Kendilerini yetiştiren başta antrenörümüz olmak üzere onları sporda teşvik eden ailelerine de ayrıca teşekkür ediyorum.

İlimiz tüm branşlarda başarılı sporcular yetiştirmeye devam ederken emeklerimizin karşılığını madalya ile aldığımız için gurur duyuyorum. Bütün spor tesislerimiz gençlerimizin ve halkımızın hizmetinde. Bizler sağlıklı bireyler ve sağlıklı bir yaşam için sporun önemini her zaman anlatıyoruz. Özellikle bu imkanlardan faydalanan gençlerimizin elde ettiği başarılar diğer sporcularımızı da başarıya teşvik ediyor. Ben ilimizi başarı ile temsil eden tüm sporcularımızı kutluyorum ve başarılarının devamını diliyorum.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALPTEKİN’DEN VEKİLLERE ZİYARET
ALPTEKİN’DEN VEKİLLERE ZİYARET
Bozkurt, Adıyaman’ın İl Oluşunun 67. Yıl Dönümünü Kutladı
Bozkurt, Adıyaman’ın İl Oluşunun 67. Yıl Dönümünü Kutladı