VATANINI SEVENLER FEDERASYONUNDAN AGC’YE ZİYARET

Vatanını Sevenler Federasyonu Genel Başkanı Mehmet YILMAZ, Genel Başkan Yardımcısı Serdar TÜZÜN, Kadın Kolları Genel Başkanı Sedef KANYILMAZ, Adıyaman İl Başkanı Vahap DİŞKAYA, Hatay İl Başkanı Hasip ASLANOĞLU ve yönetim kurulu üyeleri Adıyaman Gazetecile

 VATANINI SEVENLER FEDERASYONUNDAN AGC’YE ZİYARET
Bu içerik 93 kez okundu.

Başkan YILMAZ yaptığı açıklamada aşağıdaki ifadeleri kullandı:

“Vatanını Sevenler Federasyonu olarak dün Adıyaman İl Başkanımız Vahap Bey’in oğlunun düğünü dolayısıyla geldik. Aynı zamanda yönetimimizde de bulunan Zeki DİŞKAYA bizi ağırlıyor. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Vahap başkanımıza da teşekkür ediyorum. Adıyaman teşkilatımızın çok değerli mensuplarına da göstermiş oldukları misafirperverlikten dolayı teşekkür ediyorum.

Bu arada biz yönetim olarak Teşkilat Başkanımız Sayın Serdar TÜZÜN, Kadın Kolları Başkanımız Sedef hoca ile beraber aynı zamanda da Hatay İl Başkanımız Hasip Bey’le beraber Hatay teşkilatımızı da ziyaret ettik. Federasyonun oradaki çalışmalarını yerinde gördük. Hatay teşkilatımızın çok başarılı çalışmalarını gözlemledim. Bu hususta Hasip Başkanımıza teşekkür ediyorum.

Dediğim gibi bugün Adıyaman’dayız. Adıyaman benim için çok özel bir şehir. Adıyamanlılara karşı benim özel bir sevgim, saygım var.

Federasyonumuzu isterseniz biraz tanıtayım. Bizler Vatanını Sevenler Federasyonu olarak 4.yılımızdayız. Kuva-yı Milliye ruhuyla yola çıktık. Hiçbir ideolojiyi taraf edinmedik. Sadece vatan millet sevgisiyle yolumuza devam ediyoruz. Bizim için mevzubahis vatansa gerisi teferruattır diyoruz.

83 milyonluk bir aileyi oluşturmaya çalışıyoruz. İnşallah bu 83 milyonluk aileyi hep beraber oluşturacağız. Bizleri seyreden Adıyamanlı kardeşlerimi ve tüm yurttaşlarımı Vatanını Sevenler Federasyonu’na katılmaya davet ediyorum.”

AGC Başkanı Zeki DİŞKAYA ise; “Vatanını Sevenler Federasyonu’nun çok saygıdeğer Genel Başkanı, Kadın Kollarımızın Sayın Genel Başkanı, Hatay İl Başkanımız, teşkilat mensuplarımız, özellikle emektar Serdar başkanım ve Adıyaman’daki yol arkadaşlarımız öncelikle hepinizi saygıyla selamlıyorum. Yeğenimin düğünü dolayısıyla Sayın Genel Başkanım teşrif ettiler Adıyaman’a. Şeref verdiler. Kendilerine bu nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkürü bir borç biliyorum. Huzurlarınızda kendisine teşekkür ediyorum. Vatanını Sevenler Federasyonu’nu ülke genelinde hatta dünya genelinde teşkilatlanma amaçlı kurulan, siyasi mülahazalardan uzak, vatanını seven herkesin bir çatı altında bir araya gelmesi, ‘Ülkem, milletim ve değerlerim’ diyebilmesi için kurulan hayırlı bir yapı. Bizler de bu yapının içerisindeyiz. Adıyaman’da arkadaşlarımız da bu yapının içerisinde. İnşallah buradan temenni ediyorum ülke genelinde en kısa zamanda teşkilatlanmamızı bitirir ve sonuç alıcı sesleri getirmeye başlarız diye ümit ediyorum. Ben bu duygu ve düşüncelerle bütün misafirlerimizi tekrar saygıyla selamlıyorum.” diyerek düşüncelerini ifade etti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALPTEKİN’DEN VEKİLLERE ZİYARET
ALPTEKİN’DEN VEKİLLERE ZİYARET
Bozkurt, Adıyaman’ın İl Oluşunun 67. Yıl Dönümünü Kutladı
Bozkurt, Adıyaman’ın İl Oluşunun 67. Yıl Dönümünü Kutladı