ATSO Üyelerine Dijitalleşme Desteği

Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası üyelerine dijitalleşme yolunda ihtiyaç duydukları desteklerin sunulacağı E-dönüşüm ve E-Bilişim protokol anlaşması imzaladı.

ATSO Üyelerine Dijitalleşme Desteği
Bu içerik 124 kez okundu.

ATSO ile Ysf Bilişim Hizmetleri arasında oda üyelerine yönelik protokol anlaşması imzalandı. İmzalanan bu protokol ile Ysf Bilişim Hizmetleri, ATSO üyelerine E-dönüşüm ve E-Bilişim, Danışmanlık ve Proje süreçleri ile ilgili yüzde 25 oranında indirimli danışmanlık hizmeti verecek.

İmza protokolünü ATSO Başkanı Mustafa Uslu ve Ysf Bilişim Hizmetleri yetkilisi imzaladı.

İmza protokolü hakkında konuşan ATSO Başkanı Mustafa Uslu, protokolün hayırlı olmasını dileyerek Oda olarak dijitalleşme çağının gerekliliğine ayak uydurduklarını ve ATSO üyelerini bu yönde teşvik ettiklerini ifade etti.

Ysf Bilişim Hizmetleri yetkilisi ATSO üyelerine en iyi hizmeti vereceklerini dile getirerek ATSO Başkanı Mustafa Uslu’ya işbirliği için teşekkür etti.

Protokol kapsamında E-Dönüşüm olarak E-imza, E-arşiv, E-fatura, E-irsaliye, E-mutabakat, E-defter, E-bilet, E-SMM, E-MM, KEP oranında yüzde 25, danışmanlık olarak KVKK, KOSGEB, Yatırım teşvik, ISO belgelendirme, AB projeleri, ithalat işlemleri, İhracat işlemleri, kırsal kalkınma projeleri, marka tescil işlemleri oranında yüzde 20, E-bilişim olarak Web sitesi, domain-hosting, Sosyal Medya Yönetimi, fırewall yönetimi, veri kurtarma olarak yüzde 25 oranında indirim uygulanacak.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Meteoroloji uyardı yetkililer uyudu…!
Meteoroloji uyardı yetkililer uyudu…!
İL GENEL MECLİSİ BAŞKANI MEHMET CAN ERDOĞAN 2021 YILI İL ÖZEL İDARESİNİN ÇALIŞMALARINI DEĞERLENDİRDİ
İL GENEL MECLİSİ BAŞKANI MEHMET CAN ERDOĞAN 2021 YILI İL ÖZEL İDARESİNİN ÇALIŞMALARINI DEĞERLENDİRDİ