GÖRMEMEK ŞAMPİYON OLMAYA ENGEL DEĞİL

Türkiye Görme Engelliler Spor Federasyonunu tarafından 14 – 16 Eylül tarihleri arasında Ordu ilinde yapılan Görme Engelliler Judo Şampiyonasında Türkiye ikincisi olan Seyhan Bayat, Antrenörleri ve babasıyla birlikte Gençlik ve Spor İl Müdürü Fikret Keleş’

GÖRMEMEK ŞAMPİYON OLMAYA ENGEL DEĞİL
Bu içerik 137 kez okundu.

Azmin önüne geçebilecek gücün olmadığına dikkat çeken Gençlik ve Spor İl Müdürü Fikret Keleş:” Sporun görme engelli bir gencin hayatını nasıl değiştirdiğini elde ettiği başarılarla hep birlikte görüyor, şahit oluyoruz. İşte azimli olmak ve başarıyı yakalamak böyle bir şey. Türkiye genelinde 23 ilden 138 sporcunun mücadele ettiği müsabakalarda ilimizi başarı ile temsil eden Görme Engelli Judo Sporcusu kızımız Seyhan Bayat’ı gönülden tebrik ediyor, kutluyorum. Görmemek şampiyon olmaya engel değil” dedi.  

Gençlik ve Spor İl Müdürü Fikret Keleş, “Sporcuların engelleri istendiğinde kendi yeteneklerini geliştirerek başarıya dönüşebiliyor bunun en son örneği görme engeline rağmen sporcumuzun judo branşında Türkiye ikinciliği elde etmesidir. Bu da gösteriyor ki engelli ya da engelsiz olmak önemli değil başarının tek sırrı çalışmak ve azmetmektir. Engel tanımayan sporcular olarak başarılarına her geçen gün yenilerini ekleyen sporcumuzu ve onu yetiştiren hocalarını elde ettikleri başarılardan dolayı kutluyorum” dedi.    

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALPTEKİN’DEN VEKİLLERE ZİYARET
ALPTEKİN’DEN VEKİLLERE ZİYARET
Bozkurt, Adıyaman’ın İl Oluşunun 67. Yıl Dönümünü Kutladı
Bozkurt, Adıyaman’ın İl Oluşunun 67. Yıl Dönümünü Kutladı