ADIYAMAN'DA ÇADIR KAMPI GERÇEKLEŞTİ

Adıyaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Avrupa Spor Haftası Etkinlikleri kapsamında Gazihandede Mesire Alanında Çadır Kampı gerçekleştirildi.

ADIYAMAN'DA ÇADIR KAMPI GERÇEKLEŞTİ
Bu içerik 243 kez okundu.

"Çadırını Kap Gel" sloganı ile gerçekleşen etkinliğe; il dışından ve ilimizden yaklaşık 150 vatandaş ile Ak Parti GMDK Başkanı Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın, AFAD İl Müdürü Osman Ertuğrul Altuğ, Ak Parti İl Başkanı Mehmet Dağtekin in bulunduğu heyet katılım gösterdi.

Kamp alanında gençler ile bir araya gelen Ahmet Aydın Adıyaman'da aileler ve gençlerin için tarz sosyal etkinliğe ihtiyacın olduğunu ifade ederek "Gazihandede Çadır Kampı'nda gençlerimizin gönülden muhabbetlerine ve sevinçlerine ortak olduk. Bu güzide ortamın daha geniş kitlelerle tekrarlanması için gerekli desteği vereceğiz. " dedi.

Kampa katılım gösteren herkese teşekkür eden İl Müdürü Fikret Keleş "Adıyaman'da Gençlik ve Spor alanında hizmetlerin arttırılması ve çıtasının yükseltilmesi amacıyla çıktıkları bu yolda sıradanlığın dışına çıkarak ilimiz için gerekli sosyal, sportif, kültürel aktivitelerin sayısını ve niteliğini arttırmaya çalışıyoruz. Avrupa Spor Haftası etkinlikleri kapsamında düzenlediğimiz

 

Çadır Kampına ilimizden ve il dışından katılımın bu denli yüksek olması bizleri bu alanda motive etti. Gerçekleştirdiğimiz bu kampa katılım gösteren siz değerli kampçılar ve bilhassa Gençlik ve Spor yatırımları konusunda bizlerden desteklerini esirgemeyen Adıyaman Valimiz Mahmut Çuhadar ile Milletvekilimiz Ahmet Aydın'a bir kez daha teşekkür ediyorum." dedi

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Meteoroloji uyardı yetkililer uyudu…!
Meteoroloji uyardı yetkililer uyudu…!
İL GENEL MECLİSİ BAŞKANI MEHMET CAN ERDOĞAN 2021 YILI İL ÖZEL İDARESİNİN ÇALIŞMALARINI DEĞERLENDİRDİ
İL GENEL MECLİSİ BAŞKANI MEHMET CAN ERDOĞAN 2021 YILI İL ÖZEL İDARESİNİN ÇALIŞMALARINI DEĞERLENDİRDİ