“Biz siyaseti adalet ve hakkaniyet üzerine temellendiriyoruz”

Başkan Dağtekin Eğitim Programını Değerlendirdi “Biz siyaseti adalet ve hakkaniyet üzerine temellendiriyoruz”

“Biz siyaseti adalet ve hakkaniyet üzerine temellendiriyoruz”
Bu içerik 69 kez okundu.

AK Parti İl Başkanı Mehmet Dağtekin, Ankara gerçekleşen AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı ve Genel Merkez AR-GE Başkanlığı tarafından ‘Bu Hikâyenin Kahramanı Sensin’ sloganıyla başlatılan ve üç gün süren ‘Teşkilat Akademisi Liderlik Okulu’ eğitim programına ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

            Eğitim programının ilk dersinin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından verildiğini anımsatan Başkan Dağtekin “ Eğitim programı öncesi Genişletilmiş İl Başkanları Toplantımızı gerçekleştirdik. Şu hususu özellikle belirtmek istiyorum; Sayın cumhurbaşkanımızın bitmez tükenmez enerjisi bize ilham kaynağı oluyor. Bugüne olağanüstü durumlar dışında İl Başkanları Toplantımızı hiç ihmal etmedi. Bir gün önce ülkenin en ücra köşesinde açılıştan açılışa katılıyor, sonraki gün yurt dışı ziyaretleri oluyor, bu arada da iç ve dış siyasetin önemli konularında bakanları ile görüşmeye hiç ara vermiyor. İl başkanları toplantımız oldukça verimli geçti. Adıyaman’ımızın sorunlarını bu toplantılar vesilesiyle ilgili bakanlıklara iletiyor anında sorunların çözümü için gayret gösteriyoruz. Biz siyasetimizi adalet ve hakkaniyet üzerine temellendiriyoruz ve sürekli sahadayız. Acil ihtiyaçlara öncelik tanıyarak, daha önce hiç görülmemiş yatırımları şehrimize kazandırmayı sürdürmenin gayretindeyiz. İnşallah bu toplantılar vesilesiyle Adıyaman’ımızın temel sorunlarını en kısa sürede çözüme kavuşturmuş olacağız ” dedi.

         AK Parti AR-GE Başkanlığı tarafından gerçekleşen ‘Teşkilat Akademisi Liderlik Okulu’ eğitimine yönelik te değerlendirmelerde bulunan Dağtekin “Bu Hikâyenin Kahramanı Sensin sloganıyla başlatılan ve üç gün süren ‘AR-GE ve Eğitim Başkanlığımız tarafından düzenlenen Teşkilat Akademisi Liderlik Okulu Eğitim Programı kapsamında üç kademe 81 il başkanlarımız, kadın ve gençlik kolları MKYK üyelerimizin katılımıyla birçok konu üzerinde aydınlatıcı konuları ele aldık. Teşkilat Akademisi Liderlik Okulu’ eğitim programı belki de dünya siyasi tarihinde en önemli hamlelerden biri olarak görüyorum. Bu eğitim programı 96 bin kişilik dev bir eğitim programı. Eğitim programımızın ilk gün dersini Liderimiz ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’dan aldık. Bu programın en temel amaçları, teşkilatlarımızın 2023 seçimlerine hazır hale getirilmesi, son günlerde millet ittifakı partilerinin sosyal medyadan her türlü manipülasyonlarına ve dezenformasyonlarına karşı teşkilatlarımın motivasyonunu en üst seviyeye çıkarılması, AK Parti iktidarı boyunca icraatlarımızı sahada en ince detaylarına kadar vatandaşlarımıza anlatılması, yine muhalefetin gayri ahlaki ve gayri nizami bir şekilde siyasi harp mantığıyla devam ettirdiği algıları püskürtme ve birçok konu başlığının yer aldığı bir eğitim programı olarak değerlendirebiliriz. Gelecek vizyonumuza ve ufkumuza yön verecek ve büyük ölçüde istifade ettiğimiz eğitim programımızın ilk gününde, eğitim açılış konuşmasıyla ilk dersi veren  Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a  Sessiz Devrim Çağı başlığıyla Genel Başkanvekilimiz Binali Yıldırım’a, 2’inci gününde ise  Sürekli Sefer Sürekli Zafer başlığıyla AR-GE ve Eğitim Başkanımız Mustafa Şen’e, AK Değerler başlığıyla AK Parti Genel Sekreteri Fatih Şahin, Teşkilatın El Kitabı konusuyla AK Parti Teşkilat Başkanımız Erkan Kandemir, AK Parti Demokrasi Yolculuğu’nda AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, Millet Kütüphanesinde Hakikatin Ötesi ve Hakikatin Berisi konularında İletişim Başkanı Fahrettin Altun’a, 3’üncü gün de ise;  Liderlikte Başarı konu başlığıyla Eğitimci Yazar Şaban Kızıldağ’a ,Hukuk Reformu ve Yeni Anayasa konularında Adalet Bakanımız Abdulhamit Gül’e, Siyasal İletişim başlıklı konuda AK Parti Tanıtım ve Medya Başkanımız Hamza Dağ’a, Yeni Çevre ve Yeni Şehir Anlayışı konularında AK Parti Şehir ve Kültür Başkanı Çiğdem Karaaslan’a ve Dezenformasyonla Mücadele konularında AK Parti Grup Başkanvekilimiz Mahir Ünal’a,tüm teşkilat yöneticilerimize teşekkür ediyorum. Ayrıca eğitim programı kapsamında 15 Temmuz Demokrasi Müzesi ziyareti, Ulucanlar Cezaevi gezisi ve kıymetli sanatçımız Uğur Işılak’ın verdiği konsere iştirak ettik.” diye konuştu.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALPTEKİN’DEN VEKİLLERE ZİYARET
ALPTEKİN’DEN VEKİLLERE ZİYARET
Bozkurt, Adıyaman’ın İl Oluşunun 67. Yıl Dönümünü Kutladı
Bozkurt, Adıyaman’ın İl Oluşunun 67. Yıl Dönümünü Kutladı