ARİKENT DERESİNDE ZEMİN DOLGU ÇALIŞMALARIMIZ GECE-GÜNDÜZ DEVAM EDİYOR

BAŞKAN TURANLI; ARİKENT DERESİNDE ZEMİN DOLGU ÇALIŞMALARIMIZ GECE-GÜNDÜZ DEVAM EDİYOR

ARİKENT DERESİNDE ZEMİN DOLGU ÇALIŞMALARIMIZ GECE-GÜNDÜZ DEVAM EDİYOR
Bu içerik 31 kez okundu.

Kâhta Belediyesi tarafından ilçenin ihtiyacına yönelik sürdürülen yol açma çalışmalarında önemli bir yer tutan Güney-Batı Çevre Yolunun biran önce tamamlanması için Arikent deresinde zemin dolgu çalışmaları gece de hummalı bir şekilde sürdürüyor.

Belediye Başkanı İbrahim Tusuf Turanlı’nın talimatları doğrultusunda vatandaşların ilçe merkezi ve kırsal mahallelerde modern ve konforlu ulaşım imkânına sahip olması ve trafik akışının rahatlatılması için başlattığı çalışmalar aralıksız devam ediyor.

Çalışmaları ilk günden beri yakinen takip eden Kâhta Belediye Başkanı İbrahim Yusuf Turanlı, “İlçemizin ihtiyacına yönelik sürdürdüğümüz yol açma çalışmalarında önemli bir yer tutan Güney-Batı Çevre Yolunun biran önce tamamlanması için ekipler gece mesaisi yapıyor. Toprak mahsulleri ofisinden itibaren başladığımız güney-batı çevre yolumuzun devamı olan Arikent deresi geçişindeki mevcut dar yolun yerine direk geçişi sağlayacak olan yolumuzun zemin dolgu çalışmaları gece gündüz demeden hızla devam ediyor. Kâhta’mız için kaybedecek hiç zamanımız yok. İlçemiz için halkımız için imkânlarımızı sonuna kadar değerlendiriyoruz. Kış mevsimine girdiğimiz bugünlerde yağışlar bastırmadan çevre yolumuzun biran önce bitirilmesi için ekiplerimiz gece mesaisi yapıyor. Allah’ın izniyle kış mevsimine girmeden yolumuzu halkımızın hizmetine sunarak halkımızın bu mağduriyetini gidereceğiz. Çalışmalarımızın ilçemize hayırlı olmasını dileriz’’ dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALPTEKİN’DEN VEKİLLERE ZİYARET
ALPTEKİN’DEN VEKİLLERE ZİYARET
Bozkurt, Adıyaman’ın İl Oluşunun 67. Yıl Dönümünü Kutladı
Bozkurt, Adıyaman’ın İl Oluşunun 67. Yıl Dönümünü Kutladı