AK PARTİ MİLLETVEKİLLERİ ANKARA'DA ADIYAMAN İÇİN ÇALMADIK KAPI BIRAKMIYORLAR

Ak Parti Genel Merkez Disiplin Kurulu Başkanı ve Ak Parti Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın, Ak Parti Adıyaman Milletvekilleri İbrahim Halil Fırat ve Yakup Taş ile birlikte Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Kasapoğlu ile bir araya geldiler.

AK PARTİ MİLLETVEKİLLERİ ANKARA'DA ADIYAMAN İÇİN ÇALMADIK KAPI BIRAKMIYORLAR
Bu içerik 73 kez okundu.

GMDK Başkanı ve Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın, ‘’Gençlik ve Spor Bakanımız Dr. Mehmet Kasapoğlu ile TBMM Genel Kurul çalışmalarında milletvekili arkadaşlarımız ile bir araya gelerek Adıyaman'da devam eden yatırımlar ve ihtiyaçlarımız hakkında istişarede bulunduk’’ dedi.

Sözlerine devam eden Aydın; ‘’Ak Parti döneminde Adıyaman’ımıza Gençlik ve Spor Bakanlığımız tarafından, önemli yatırımları kazandırdık. Adıyaman'da mevcut yurt sayısı 2002 yılında bir (1) iken bu sayı altı (6)'ya çıktı. Yurt kapasitemiz 460'dan 7338 çıktı. Adıyaman'da Gençlik Merkezi yoktu, ilimize üç tane Gençlik Merkezi kazandırdık. Yapılan spor tesisleri ile sporcularımızı buluşturarak ilimizdeki sporcu sayısını artırdık. 2002 yılında lisanslı sporcu sayısı 1736'dan 53.753'e, milli futbolcu sayısı 5'den 144'e, aktif kulüp sayısı 39'dan 152 çıktı. 2002’de ilimizdeki toplam spor tesisi sadece 9 adet iken ciddi gayretlerimizle birlikte spor tesisi sayısını 144'e çıkardık’’ dedi.

Planladığımız ve devam eden projelerle gençlerimize yönelik her tür hizmet ve yatırımı takip ediyoruz diye ekleyen Aydın; ayrıca, Adıyamanımız için yeni proje ve yatırımları kazandırmak için gayret gösteriyoruz diyerek sözlerini tamamladı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALPTEKİN’DEN VEKİLLERE ZİYARET
ALPTEKİN’DEN VEKİLLERE ZİYARET
Bozkurt, Adıyaman’ın İl Oluşunun 67. Yıl Dönümünü Kutladı
Bozkurt, Adıyaman’ın İl Oluşunun 67. Yıl Dönümünü Kutladı