GÖNEN’in Köy Okullarına Ziyaretleri Devam Ediyor

Adıyaman İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Hakan GÖNEN'in köy okullarına ziyaretleri devam ediyor.

GÖNEN’in Köy Okullarına Ziyaretleri Devam Ediyor
Bu içerik 34 kez okundu.

Adıyaman İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Hakan GÖNEN köy okulları ziyaretleri kapsamında; Kömür İlkokulu, Kömür Ortaokulu, Şehit Abdurrahman Doğan İlk/Ortaokulu, Bölükyayla Ortaokulu ve Bölükyayla İmam Hatip Ortaokulunu ziyaret ederek yüz yüze eğitime devam eden öğretmen ve öğrencilerle bir araya geldi.

Milli Eğitim Müdürü Sayın Hakan GÖNEN, göreve geldiği günden itibaren üzerinde önemle durduğu belde ve köy okullarını sık sık ziyaret ederek, okulların durumu ve varsa eksikliklerin ivedilikle tamamlanması için gerekli çalışmaların yapılmasını sağlıyor.

Köy öğretmenlerinin büyük fedakârlıklarla görevlerini sürdürdüğünü söyleyen Milli Eğitim Müdürü Hakan GÖNEN, "Eğitim de fırsat eşitliği ilkesi gereği, dezavantajlı sayılan köy okullarda eğitim gören öğrencilerimizin şehirde yaşayan yaşıtlarından geri kalmaması için tüm imkânları seferber ediyoruz. Ziyaretlerimin çoğunu köy okullarına yaparak buradaki çocuklarımızın sıkıntılarını ve ihtiyaçlarını yerinde görüp müdürlük olarak elimizdeki imkânlar dâhilinde yardımcı olmaya çalışıyoruz. Ayrıca ilimizin en ücra köşelerinde, sınırlı imkânlar dâhilinde bu onurlu mesleği hakkıyla ifa edebilmenin mücadelesini vermekte olan öğretmen arkadaşlarımın içinde bulundukları şartlara yakından tanık olmaktayız.” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALPTEKİN’DEN VEKİLLERE ZİYARET
ALPTEKİN’DEN VEKİLLERE ZİYARET
Bozkurt, Adıyaman’ın İl Oluşunun 67. Yıl Dönümünü Kutladı
Bozkurt, Adıyaman’ın İl Oluşunun 67. Yıl Dönümünü Kutladı