SAYIN AHMET AYDIN’IN YENİ GÖREVİ VE YENİ SÜREÇ

AK Parti Adıyaman Milletvekili Sayın Ahmet AYDIN’ın Milli Savunma Komisyon Başkanlığı görevine getirilmesi hakkında açıklama yapan Adıyaman Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Zeki DİŞKAYA yaptığı açıklamada aşağıdaki ifadelere yer verdi:

SAYIN AHMET AYDIN’IN YENİ GÖREVİ VE YENİ SÜREÇ
Bu içerik 122 kez okundu.

“Bilindiği gibi Adıyaman Milletvekili Sayın Ahmet AYDIN, Milli Savunma Komisyon Başkanlığı’na seçildi.

Sayın AYDIN’a yeni görevinde başarılar dileriz. Adıyamanlı bir vekilin, ülkemin kocaman milli savunma sanayisinin komisyon başkanlığına getirilmesi onurdur.

Sayın AYDIN kanımca bundan sonra ilin problemlerinden çok savunma sanayinin sorunlarıyla uğraşmak zorunda kalacaktır. İl, teşkilat ve taleplerle ilgilenmek takip etmek kalan sayın 3 vekile kalmıştır gibime geliyor.

YENİ DÜZENİ BU ŞEKİLDE ALGILADIM BEN

AYDIN bence bu şekilde çok önemli bir göreve getirilmiş. Adıyaman siyasetine de bir mesaj verilmiş oldu. Buyurun size Adıyaman buyurun meydan. AYDIN’ın görevi başka; siz kendi asli işlerinizi AYDIN’ı karıştırmadan yapın mesajıdır.

Çünkü AYDIN her ne kadar Ankara’da etkin olduysa da bakanlarla direk görüşüp ile katkılar sunmaya çalıştıysa da birileri bir türlü mutlu olamadı ve her şekilde AYDIN’ı hedefe koydular. Bu şekilde bir ara formülle bir yol bulundu.

Siyaseten AYDIN’sız günler başladı. Bütün yük AYDIN’daydı. Bugün itibariyle bu yük aha da ortadadır. Kalan 3 vekil bu yükü yüklenmek zorundadır.

Yeni sürece herkes adapte olsa geç olmadan iyi olur bence! Resimden benim okuduğum bu.”

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALPTEKİN’DEN VEKİLLERE ZİYARET
ALPTEKİN’DEN VEKİLLERE ZİYARET
Bozkurt, Adıyaman’ın İl Oluşunun 67. Yıl Dönümünü Kutladı
Bozkurt, Adıyaman’ın İl Oluşunun 67. Yıl Dönümünü Kutladı