GENÇLERLE GELECEĞE YÜRÜYORUZ

Adıyaman Valisi Mahmut Çuhadar, TBMM Milli Savunma Komisyon Başkanı Ahmet Aydın, Adıyaman Milletvekili İbrahim Halil Fırat, Cumhuriyet Başsavcısı Bozan Çevik, Adıyaman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Turgut ve Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Al

GENÇLERLE GELECEĞE YÜRÜYORUZ
Bu içerik 52 kez okundu.

Genç Ofis ziyaretinde gençlerle bir araya gelip sohbet eden TBMM Milli Savunma Komisyon Başkanı Ahmet Aydın; “Gençlerimizin fikirleri, talepleri ve en önemlisi coşkusu her zaman bizlere yön vermiş, vizyon kazandırmıştır. Bizler, gençler ile birlikte geleceğe yürüyoruz" dedi

GENÇ OFİS SAYISI HER GEÇEN GÜN ARTIYOR

İl genelinde gençlerin zaman geçirebileceği mekanların sayının her geçen gün arttığına dikkat çeken Aydın, şöyle konuştu:

”İlimizde gençlerin sosyal, kültürel, sportif faaliyetlerine katkı sağlanmak, boş zamanlarını verimli değerlendirmek, zararlı alışkanlıklardan uzaklaştırmak, kişisel gelişimlerine katkıda bulunmak amacıyla Gençlik Merkezlerimiz Adıyaman’ın yanı sıra Kahta ve Besni ilçemizde faaliyetlerine başladı.

Gençlik Merkezlerimize bağlı olarak gençlerimize ilimizin her köşesinde hizmet verebilmek, ulaşılabilir olmak amacıyla Adıyaman'da Genç Ofis sayısını hızla arttırıyoruz. Adıyaman Merkez'de 5 Gölbaşı ilçesinde 1 adet olmak üzere 6 adet Genç Ofis ile Gençlik Merkezlerinde gerçekleştirilen faaliyetleri şehrimizin her bölgesine ulaştırmaya devam ediyoruz.”

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALPTEKİN’DEN VEKİLLERE ZİYARET
ALPTEKİN’DEN VEKİLLERE ZİYARET
Bozkurt, Adıyaman’ın İl Oluşunun 67. Yıl Dönümünü Kutladı
Bozkurt, Adıyaman’ın İl Oluşunun 67. Yıl Dönümünü Kutladı