HEDEF KIZIL ELMA DERNEĞİ BAŞKANI ATİLLA AKAN 'IN YENİ YIL MESAJI

Her yeni yıl, yeni umutları ve beklentileri beraberinde getiren yeni bir başlangıçtır.

HEDEF KIZIL ELMA DERNEĞİ BAŞKANI ATİLLA AKAN 'IN YENİ YIL MESAJI
Bu içerik 29 kez okundu.

2021 yılını acı ve tatlı hatıralarıyla geride bırakırken, büyük umutlar, beklentiler, coşku ve heyecanla yeni bir yıla giriyoruz.

2021 yılında dünyada ve ülkemizde yaşanan koronavirüs salgını maalesef büyük küçük hepimizi etkiledi. Devletimizin aldığı etkili tedbirler ve vatandaşlarımızın da bu tedbirlere riayet etmeleri ile salgının olumsuz etkileri en aza indirildi, bununla birlikte salgınla ve salgının etkileri ile mücadelemiz topyekün devam ediyor. 2022 yılında da koronavirüs tedbirlerine uygun hareket ederek kendimizi ve sevdiklerimizi korumaya devam edeceğiz.

Geride kalan 2021 yılının muhasebesini yaparken, 2022 yılının en iyi şekilde geçmesi için zamanımızı, enerjimizi ve potansiyelimizi en verimli şekilde değerlendirmeliyiz.

Baş döndürücü bir hızla değişen dünya şartları yeni fırsatları da beraberinde getirmektedir.

Sevgi, barış ve hoşgörü içerisin de yeni yılı sizlerle birlikte karşılamaktan dolayı mutluluk duyduğumu ifade etmek istiyorum. Yeni yılın ülkemize ve milletimize sağlık, mutluluk ve barış getireceğine, ülkemizin daha da gelişip, güçleneceğine olan inancımız tamdır.

2022 yılında yetim ve yoksul çocukların yanında olmaya, onların dertleri ve sıkıntılarına çözüm aramaya devam edeceğiz.

Milletçe, birlik ve beraberliğimizi koruyarak, karşı karşıya kaldığımız problemleri milli yardımlaşma ve dayanışma içerisinde çözebileceğimiz mutlaktır.

Bu duygu ve düşüncelerle, yeni yılın ülkemize hayırlar getirmesini temenni eder, görev yapan sivil, polis, asker, tüm kamu personelinin, özel sektör çalışanlarının ve basın mensuplarının yeni yılını kutlar, sağlık ve mutluluk diler, sevgi ve saygılarımı sunarım.

 

Atilla AKAN

Hedef Kızılelma Derneği Başkanı

HEDEF KIZIL ELMA DERNEĞİ ATİLLA AKAN
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Meteoroloji uyardı yetkililer uyudu…!
Meteoroloji uyardı yetkililer uyudu…!
İL GENEL MECLİSİ BAŞKANI MEHMET CAN ERDOĞAN 2021 YILI İL ÖZEL İDARESİNİN ÇALIŞMALARINI DEĞERLENDİRDİ
İL GENEL MECLİSİ BAŞKANI MEHMET CAN ERDOĞAN 2021 YILI İL ÖZEL İDARESİNİN ÇALIŞMALARINI DEĞERLENDİRDİ