Herkesin Cebinde Basın Kartı Olmayacak

Güçlü Bir Kadroyla Yolumuza Devam Edeceğiz
Bu haber 2020-06-11 14:05:02 eklenmiş ve 821 kez görüntülenmiştir.

 

Adıyaman Gazeteciler Cemiyeti (AGC) Başkanı Zeki DİŞKAYA, yönetimiyle birlikte açıklamalarda bulundu.

Adıyaman Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Zeki DİŞKAYA ve yönetim üyeleriyle birlikte, cemiyet binasında bir araya gelerek, Adıyaman gündemi ve basın mensupları hakkında açıklamalarda bulundu.

Başkan Dişkaya, “Öncelikle Tüm dünyayı kasıp kavuran bu hastalıktan kurtulmak ve bir an önce normalleşmeyi yüce Allah’ımdan diliyorum. 

Başkan Dişkaya, “Adıyaman basını ve yerel basınımız kimsenin tekelinde değil. Adıyaman gazeteciler cemiyeti çok ciddi bir kuruluştur. Cemiyet yönetimiz ve üyelerimiz hepsi birbirinden değerlidir.

Gazetecilik mesleğinin büyük fedakarlıklar isteyen ve zor şartlarda yapılan değerli bir meslek olduğunu aktaran Dişkaya, şunları kaydetti: Bu noktada Adıyaman’ın sosyal, ekonomik, turizm ve kültürel yönden gelişmesine katkı sağlayan basın mensuplarımızın üstlenmiş olduğu olumlu gelişmeler, sizlerin sağladığı katkının en açık göstergesidir.” Dedi.

Herkesin Cebinde Basın Kartı Olmayacak

Yazdığı yazıyı, çektiği fotoğrafı sosyal medyada paylaşan herkes, kendini gazeteci sanıyor, birde haber sitesi veya bir gazetede aldığı basın kartıyla havalarından geçilmiyor.

Biz cemiyet olarak bunun önüne geçeğiz. Bizim cemiyetimize bağlı ve basın işiyle uğraşan arkadaşlarımızın isimlerini ve basın kart numaralarını Valilik, Emniyet ve ilgili kurumlara dağıtarak bir dizi önlem almaya çalışacağız” dedi.

Akıllı Basın Kartlarını Üyelerimize Dağıtacağız

Gelişen, büyüyen ülkemiz ve bizlerde yeniliklere ayak uydurmak için, bu dönem basın kartlarımızı 2 yıl geçerli olmak kaydıyla, cipli sisteme geçeceğiz. Basın arkadaşlarımızın kartları cipli olması daha kolaylıklar sağlayacak. 

Basın Yazılı Araç Levhası Kayıt Altına Alınacak

Cemiyetimiz tarafından hazırlanma aşamasında olan basın araçlar levhaları, cemiyet üyelerimizin isimleri ve unvanlarıyla birlikte Valilik, Emniyet, Basın federasyonu ve ilgili makamlarca kayıt altına alınacak.

Adıyaman ve İlçeleri Havuz Medyasında Kurtulacak

Cemiyetimiz tarafından kurulma aşamasında olan, haber ajans portalimizin tamamlama aşamasında.

Adıyaman, Adıyaman’a bağlı 8 ilçemiz de muhabirlerimizi ayarladık. Herkesin ve her kesimin görüşüne yer vereceğiz. Güçlü bir kadroyla yolumuza devam edeceğiz.” Dedi.

ETİKETLER :
Diğer YEREL haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
MEDYA TEK HABER
© Copyright 2013 Medya TEK Haber. Tüm hakları saklıdır. Bu site ULC Bilişim haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
Ankara matematik özel ders
Bağlantılar
Airbag Tamiri
Adıyaman Güzellik Merkezi
Adıyaman Firma Rehberi
Web Site Tasarımı