ADIYAMAN ASAYİŞ OLAYLARININ AZALIŞINDA TAHTINI KORUYOR

Adından daima “huzur ve barış şehri” olarak söz ettiren Adıyaman’ımızın duyarlı vatandaşlarının desteği ve Asayiş Şube Müdürlüğümüzün almış olduğu önleyici tedbirler ile suç ve suçlularla mücadele de göstermiş olduğu başarılı çalışmalarla Asayiş olaylarının azalmasında geçtiğimiz Nisan ayında TÜRKİYE 2.’si olmuştu. İstikrarlı çalışmalarını sürdüren Asayiş Şube Müdürlüğü ekiplerimiz Mayıs ayında da TÜRKİYE 2.’liğini korudu.
Bu haber 2020-06-11 14:15:42 eklenmiş ve 715 kez görüntülenmiştir.

 

2019 yılının ilk 5 aylık periyodu ile 2020 yılı ilk 5 ayı kıyaslandığında; Türkiye Geneli sıralamamızda asayiş olay sayılarında -%30,8 azalış ile 21.’likten 2.’liğe ; Malvarlığına karşı işlenen suçlarda -%48,3 azalış ile 30.’luktan 1.’liğe; Kişilere karşı işlenen suçlarda -%37,3 azalış ile 52.’likten 2.  yükseliş sağlanmıştır.

                2020 yılı için koymuş̧ olduğumuz hedefler gerçekleşirken; vatandaşımızın can ve mal emniyeti içerisinde huzurlu ve güvenli bir ortamda yaşamasını temin etmek amacıyla 7/24 fedakârca görev yapan teşkilatımızın yanı sıra; Adıyamanlı hemşerilerimizin desteği de “Birlikte Güçlüyüz” motodumuzun ne kadar etkin ve gerekli olduğunu bir kez daha göstermiştir.

 

ADIYAMAN EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

Birlikte Güçlüyüz

ETİKETLER :
Diğer YEREL haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
MEDYA TEK HABER
© Copyright 2013 Medya TEK Haber. Tüm hakları saklıdır. Bu site ULC Bilişim haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
Ankara matematik özel ders
Bağlantılar
Airbag Tamiri
Adıyaman Güzellik Merkezi
Adıyaman Firma Rehberi
Web Site Tasarımı