BAŞKAN TURANLI'NIN ÇAT KAPI ZİYARETLERİ SÜRÜYOR

Kahta Belediye Başkanı İbrahim Yusuf TURANLI, mahallelerde çat kapı ziyaretler yaparak, vatandaşların taleplerini alarak sorunlarını dinliyor.
Bu haber 2020-06-11 14:26:34 eklenmiş ve 44 kez görüntülenmiştir.

 

Kahta Belediye Başkanı  İbrahim Yusuf Turanlı mahallelerde çat kapı ziyaretler yaparak, vatandaşlar ile bir araya geliyor. Başkan Turanlı, Menderes Mahallesinde gerçekleştirdiği ev ziyaretinde Mahalle  Muhtarı Mustafa Genç İle  birlikte çat kapı ziyaretlerde bulundu. Vatandaşları evlerinde ziyaret eden Başkan Turanlı, Belediyenin çalışmaları hakkında vatandaşları bilgilendirerek, istek ve önerilerini dinliyor. Başkan Turanlı, rast gele ziyaretleri devam edeceklerini ifade ederek, "Ailelerle yüz yüze görüşerek sıkıntıları yerinde tespit ediyoruz. Çat kapı ev ziyaretlerine devam ediyoruz, yüz yüze görüşerek onların sorunlarını dinliyor ve imkanlarımız ölçüsünde çözüm buluyoruz. Dertleşip, sohbet ediyoruz. Birbirimizle olan birlik, beraberlik kardeşlik gibi bağlarımızı da güçlendiriyoruz." dedi.

Vatandaşlar, Belediye Başkanı İbrahim Yusuf Turanlı'yı karşılarında görünce şaşırdıklarını ifade ederek, ziyaretten duydukları memnuniyetleri dile getirdi.

ETİKETLER :
Diğer YEREL haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
MEDYA TEK HABER
© Copyright 2013 Medya TEK Haber. Tüm hakları saklıdır. Bu site ULC Bilişim haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA