Deva Partisi Basınla Tanıştı

Ali Babacan Başkanlığında kurulan Deva Partisi 81 ilde teşkilatlanmasını tamamlamak için görüşmeler ve görüş alışverişine devam ediyor.
Bu haber 2020-07-29 15:44:48 eklenmiş ve 1 kez görüntülenmiştir.

 

Bir otelin toplantı salonunda gerçekleşen tanışma toplantısına, DEVA Partisi kurucular kurulu üyesi 17.bölge teşkilat komisyon üyesi ve Adıyaman koordinatörü Essum Aslan, Adıyaman kurucu il başkanı Uğur Dündar, kurucu heyette yer alan Süheyla Dicle, Mehmet Bağcı ve çok sayıda basın mensubu katıldı.

Partinin kurucu üyesi Essum Aslan’ın moderatörlüğünde Deva Partisi Adıyaman İl Başkanı Uğur Dündar, il yönetim kurulu üyeleri Mehmet Bağcı ve Süheyla Dicle parti programlarını basınla kısa bir şekilde paylaştı. İl ve ilçe teşkilatları için yoğun bir şekilde başvuru aldıklarını belirten İl Başkanı Uğur Dündar Teşkilatlarında yer alacak üyelerin ve yönetimdeki kişilerin birçoğunun daha önce siyasette aktif rol almadıklarını söyledi. Özellikle gençler ve kadınlara parti teşkilatlarında yer verdiklerini de ifade eden Dündar her türlü görüşe ve öneriye açık olduklarını da belirtti. Önümüzdeki günlerde Adıyaman il ve ilçelerindeki teşkilatlanmalarını tamamladıktan sonra teşkilatlarında görev alan arkadaşlarını vatandaşlarla paylaşacaklarını dile getiren Dündar Deva Partisinin Türkiye’nin geleceği için önemli bir yer tuttuğunu dile getirdikleri sorunlarla birlikte çözüm önerilerinin de olduğu vurguladı.

ETİKETLER :
Diğer SİYASET haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
MEDYA TEK HABER
© Copyright 2013 Medya TEK Haber. Tüm hakları saklıdır. Bu site ULC Bilişim haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA