ATTIĞINI VURAN SPORCULARIMIZ YİNE ŞAMPİYON

Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu tarafından 12 - 18 Nisan tarihlerinde Mersin’in Erdemli ilçesinde yapılan Ateşli Silahlar Türkiye Şampiyonası yarışmasında sporcularımız Türkiye Şampiyonluğunu bırakmadı.

ATTIĞINI VURAN SPORCULARIMIZ YİNE ŞAMPİYON
Bu içerik 132 kez okundu.
Advert

Gençlik ve Spor İl Müdürü Fikret Keleş: ”Türkiye geneli 306 sporcunun katılımıyla Mersin’in Erdemli Atış Poligonunda gerçekleştirilen müsabakalara ilimizden 13 sporcu katılmıştır. Fatma Korkmaz 3x40 pozisyon atışlarında 1074 puan atarak final atışları sonucunda Türkiye Şampiyonu olarak Altın madalya sahibi olurken, Yıldız Erkekler Yat atışlarında Ahmet Muhammed Tekdal Türkiye ikincisi olmuştur. Ayrıca takım olarak Adıyaman, Yıldız Erkekler Yat atışlarında Takım birinciliği, Yıldız Erkekler Yat atışlarında Takım ikincisi ve Yıldız erkekler Yat atışlarında Takım üçüncülüğü elde ederek ilimizi başarıyla temsil etmişlerdir” dedi.

Adıyamanlı atıcılık sporcularının büyük bir başarı gösterdiğini belirten İl Müdürü Fikret Keleş: “Türkiye Şampiyonu olan bayan sporcumuz Fatma Korkamaz ve tüm sporcularımız ile gurur duyuyorum.  Şuanda erkek sporcularımız kadar bayan sporcularımızda büyük başarılara imza atıyor. Sporcularımız katıldıkları her yarışmadan derece yaparak dönmeyi başarıyor. Ben Adıyaman’ı her zaman başarı ile temsil ederek adımızı Türkiye’ye duyurmayı başaran Atıcılık sporcularımıza ve antrenörümüze ve ona her zaman destek olan ailesine teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi.  

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
HUZUR VE BARIŞ ŞEHRİ ADIYAMAN HALKI ADINA HATİCE TÜRKAN’A TEŞEKKÜRLER
HUZUR VE BARIŞ ŞEHRİ ADIYAMAN HALKI ADINA HATİCE TÜRKAN’A TEŞEKKÜRLER
ADIYAMAN HALKI ADINA ARİF KURT’A TEŞEKKÜRLER
ADIYAMAN HALKI ADINA ARİF KURT’A TEŞEKKÜRLER