Gölbaşı’da Görkemli Hatıralar Rüzgârı Esti

Halk TV Ekranlarında Serhan Asker’in Hazırlayıp Sunduğu Görkemli Hatıralar Programı Bu Hafta Adıyaman’ın Gölbaşı İlçesinde Canlı Olarak Yayınlandı.

Gölbaşı’da Görkemli Hatıralar Rüzgârı Esti
Bu içerik 554 kez okundu.

Gölbaşı Belediyesi ev sahipliğinde çekimleri gerçekleştirilen Görkemli Hatıralar Programının konukları; Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcılar Oğuz Kaan Salıcı, Veli Ağbaba, Adıyaman Milletvekili Abdurrahman Tutdere, Belediye Başkanı İskender Yıldırım, Sanatçı Kahtalı Miçe ve Udi Yervant oldu.

Gölbaşı ilçesindeki doğa harikası göl kenarında gerçekleşen programda konukların sohbetlerine ve Adıyaman tanıtımına yer verildi. Tanıtımın önemine dikkat çeken Belediye Başkanı İskender Yıldırım, “Bugün Görkemli Hatıralar Programına ev sahipliği yaptığımız için çok mutluyuz, program yapımcısı ve sunucusu Serhan Asker bey ile çok güzel bir program hazırladık. İlçemiz, ilimizi ve bölgemizi tanıtma fırsatı bulduk. Bizleri kırmayarak programımıza değer katan Genel Başkan Yardımcılarımıza, Milletvekilimize ve çok değerli sanatçılarımıza çok teşekkür ediyorum. Canlı yayın sonrasında aldığımız istatistiklere göre ilçemizde yayınlanan program Türkiye geneli reyting rekoru kırmıştır. Ekranları başında bizleri yalnız bırakmayan tüm hemşehrilerim de ayrıca teşekkür ediyorum” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Almanya ekonomisinin büyümesinde BioNTech'in payı
Almanya ekonomisinin büyümesinde BioNTech'in payı
AYDIN: “HDP/PKK İLİŞKİSİNİN NET BİR FOTOĞRAFIDIR”
AYDIN: “HDP/PKK İLİŞKİSİNİN NET BİR FOTOĞRAFIDIR”