KAHTA BELEDİYESİ’NDEN PARK’TA ÜCRETSİZ Wİ-Fİ HİZMETİ

Kahta Belediyesi, Menderes mahallesi Mehmet Yavuz Kanal Boyu Park’ta ücretsiz Wi-Fi hizmeti vermeye başladı.

KAHTA BELEDİYESİ’NDEN PARK’TA ÜCRETSİZ Wİ-Fİ HİZMETİ
Bu içerik 475 kez okundu.

Vatandaş odaklı çalışmaları ile göz dolduran Kahta Belediyesi sosyal belediyecilik alanındaki önemli hizmetlerine bir yenisini daha ekledi. Belediye, 22 bin metrekare alan ile İlçenin en büyük parkı olma özelliği taşıyan Mehmet Yavuz Kanal Boyu Park’ta ücretsiz internet hizmeti verilmeye başladı.

Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği, ailelerin güzel vakit geçirdiği Park’ta Kahta Belediyesi Ekiplerin hızlı ve kesintisiz internet erişimi için gerekli çalışmaları tamamlaması ile parkta bulunan vatandaşlar internet kullanımına başladı.

        Ücretsiz Wi-Fi hizmetinden faydalanmak isteyen vatandaşların ad soyadını ve GSM numaralarını girerek sisteme kaydolmaları ve sonrasında cep telefonlarına gönderilen şifreyi kullanarak kimlik doğrulama işlemini yapmaları gerekiyor. Bu işlemin ardından Kahta Belediyesi tarafından verilen ücretsiz internet hizmetinden kesintisiz bir şekilde faydalanılabiliyor. Park’ta uygulanmaya başlanan ücretsiz internet hizmeti, vatandaşlar tarafından memnuniyetle karşılandı.

        Sosyal belediyecilik alanında ihtiyaç duyulan hizmetleri yapmaya devam edeceklerini belirten Kahta Belediye Başkanı İbrahim Yusuf Turanlı, yeni uygulama hakkında yaptığı açıklamada, “Çağımızın en önemli iletişim platformu olan güvenli internet hizmetinden vatandaşlarımızın ücretsiz faydalanmasını istedik. İlk uygulamayı Projelerimizin arasında yer alan ve yakın zamanda halkımızın hizmetine sunduğumuz Mehmet Yavuz kanal Boyu Park’ta gerçekleştirdik. Bizler, vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştıracak her türlü hizmeti yapmaya devam edeceğiz” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Meteoroloji uyardı yetkililer uyudu…!
Meteoroloji uyardı yetkililer uyudu…!
İL GENEL MECLİSİ BAŞKANI MEHMET CAN ERDOĞAN 2021 YILI İL ÖZEL İDARESİNİN ÇALIŞMALARINI DEĞERLENDİRDİ
İL GENEL MECLİSİ BAŞKANI MEHMET CAN ERDOĞAN 2021 YILI İL ÖZEL İDARESİNİN ÇALIŞMALARINI DEĞERLENDİRDİ